Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri


Ar-Ge olabilecek veya olma ihtimali olan süreçleri değerlendirip proje planı hazırlanarak müşterilerimize sunum yaparız..

Her proje bizim için bir Ar-Ge'dir

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan firmamız Starnet Yazılım Dan. Tic. A.Ş olarak akademisyen hocalar gözetiminde üniversite-sanayii işbirliği projesi kapsamında Ar-Ge olabilecek veya olma ihtimali olan süreçleri değerlendiriyoruz.

Müşterilerimizin talepleri incelendikten sonra teknik iş analisti ekibimiz tarafından proje detayları oluşturulup akademisyen hocalar ile birlikte projelendirilen özel yazılım hizmetimiz proje içerisinde Ar-Ge olabilecek veya olma ihtimali olan süreçleri değerlendirip proje planı hazırlayarak müşterilerimize sunum yaparız.

nokta

Proje onayı ile birlikte kurumsal,sektörel ve endüstriyel, ihtiyaç ve standartlara en uygun yazılım dili veya müşterimizin özel olarak talep ettiği dil üzerinde geliştirilen ürünler, yine Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde uzun ve titiz bir test sürecinin ardından sorunsuz şekilde şirketlerin kullanımına sunarız.

Hız ve kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Bu sebeple, kurumunuzun tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, doğru veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal raporlara çevirerek, hızlı ve doğru karar alma sürecinizi yönetmeye çok daha fazla ihtiyaç duyarsınız.

Hız ve kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, başarının temellerini oluşturuyor.

nokta

Yazılım Envanter Hizmeti'mizden faydalanarak danışmanlık ekibimizle firmanızı ücretsiz olarak analiz edip süreçlerinizde iyileştirmeler sağlayacak yazılım altyapınız ölçülür ve size rapor olarak sunum yapılır. Yazılım envanter hizmeti almak ve Özel yazılım çözümleri hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Çözümleri

En son Teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, network yazılımları ve uçtan uca teknoloji danışmanlığı ile her an müşterilerinin yanındadır.

ÖZEL YAZILIM

Çözümleri

El terminali uygulamaları, barkod basım sistemleri, depo sayım, toptan ve parakende satış sistemleri, Kurumsal web sayfası, B2B ve B2C çözümleri, E-Ticaret Uygulamaları. Özel Windows yazılımları, Özel mobil uygulamaları ve Özel Web yazılımları ile hizmetinizdedir.

AKILLI TASARIM

Çözümleri

2010 Yılından sonra popülaritesini arttıran responsive(esnek-duyarlı) tasarım yani her cihaza göre kendini uyarlayan tasarımlar üzerinde profesyönel uygulama danışmanlığımız ile hizmetinizdeyiz.