StarNet Crm

StarNet Crm (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Günümüzün karmaşık ekosisteminde müşteri ilişkileri yönetimi, yüz yüze etkileşim aslında zordur. Müşteri ile organizasyon arasında gerçekleşen tüm konuşmaları takip etmek ve bunları kayıt altına alabilmek de ayrıca zordur. StarNet CRM akıllı telefonunuzu veya tabletinizi satış ofisinize dönüştürür ve ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri tek bir ekranda toplayabilirsiniz.

Günümüzün karmaşık B2B ekosisteminde müşteri ilişkileri yönetimi.

StarNet CRM; Satış gücü otomasyonu, pazarlama, müşteri servisleri ve destek, toplantılar ve gündem, hedefler, sosyal medya, üyelikler ve akış analizi dahil olmak üzere tahmine dayalı analiz hizmetlerinin yanı sıra iş zekasından aldığı güç ile Starnet CRM yeniden tanımlıyor. Starnet CRM Müşteri İlişkileri Yönetimini yeni bir boyuta geçiriyor ve iOT (Nesnelerin İnterneti) yeni iş imkanlarının önünü açıyor.

nokta

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan firmamız Starnet Yazılım Dan.Tic.A.Ş olarak akademisyen hocalar gözetiminde üniversite-sanayii işbirliği projesi kapsamında en güncel teknolojileri ve sektörel ihtiyaçları yakından takip ederek geliştirilen Ar-Ge ürününümüz Starnet CRM sayesinde;

Üniversite-sanayii işbirliği projesi kapsamında en güncel teknolojileri ve sektörel ihtiyaçları yakından takip ederek geliştirilen Ar-Ge ürününümüz Starnet ERP.

Müşteriler, İş Takibi ve Ajanda, Görüşmeler, Ödemeler, Personel Ekstre, Toplu Mail, Toplu SMS, Teklif - Sipariş, Belgeler ve Raporlar Modüllerinden oluşan ihtiyaç duyduğunuz tüm iş süreçlerinizi aynı platform üzerinde üstelik Starnet ERP ile baştan sona entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

nokta

Starnet ERP' yi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği Cross Platform yani

Starnet CRM'i diğerlerinden ayıran en büyük özelliği Cross Platform yani "Platform Bağımsız" olmasıdır. Aynı Starnet ERP'de olduğu gibi en güncel teknolojiler ile geliştirilen Starnet CRM, SaaS (software as a service) Bulut bilişim yazılımımız ile firmalar sadece Bilgisayar’da değil aynı anda Tablet, Kiosk, Smart Phone ,PDA, El Terminali, Akıllı Telefon (Android, iOS ve Windows Phone) ve Dokunmatik TV gibi tüm cihazlara ek başka yazılıma ihtiyac duymamaktadır.

nokta

“Az Kod Çok İş” , “ Tek Proje, Tek Yazılım, Tek Bir Yerde Güncelleme Maliyeti, 10’dan fazla farklı platform da çalışma özelliği ”

Starnet CRM'nin tüm özelliklerini keşfetmek için www.starnetcrm.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Çözümleri

En son Teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, network yazılımları ve uçtan uca teknoloji danışmanlığı ile her an müşterilerinin yanındadır.

ÖZEL YAZILIM

Çözümleri

El terminali uygulamaları, barkod basım sistemleri, depo sayım, toptan ve parakende satış sistemleri, Kurumsal web sayfası, B2B ve B2C çözümleri, E-Ticaret Uygulamaları. Özel Windows yazılımları, Özel mobil uygulamaları ve Özel Web yazılımları ile hizmetinizdedir.

AKILLI TASARIM

Çözümleri

2010 Yılından sonra popülaritesini arttıran responsive(esnek-duyarlı) tasarım yani her cihaza göre kendini uyarlayan tasarımlar üzerinde profesyönel uygulama danışmanlığımız ile hizmetinizdeyiz.