Kariyer

Web Tasarım ve Grafiker

Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında web tasarım uzmanı olarak çalışmış, ileri düzeyde HTML, CSS, PHP, Adobe Photoshop, Illustrator, Dreamviewer programlarını kullanan, tercihen mobil uygulama/site tasarımı konusunda tecrübesi olan, e-ticaret web sitesi, banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda çalışmış, müşterilerimizin taleplerine göre tasarım yapacak Web Tasarım Uzmanı aramaktayız.

Satış ve Pazarlama

Satış ve pazarlama konusunda son derece deneyimli, Bilgi teknolojilerinde uzman, tercihen yazılım ve internet teknolojileri uzmanlığı olan, Kurumsal satış konusunda tecrübeli, etkili iletişim yeteneğine sahip ve ikna kabiliyeti yüksek, Portföy oluşturma ve yönetme becerisi olan, Sunum ve demo organizasyonunu yönetebilecek, en az 3 yıl tecrübeli Tercihen üniversite muzunu Satış ve Pazarlama Personeli aramaktayız.

TEKNOLOJİ

Çözümleri

En son Teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, network yazılımları ve uçtan uca teknoloji danışmanlığı ile her an müşterilerinin yanındadır.

ÖZEL YAZILIM

Çözümleri

El terminali uygulamaları, barkod basım sistemleri, depo sayım, toptan ve parakende satış sistemleri, Kurumsal web sayfası, B2B ve B2C çözümleri, E-Ticaret Uygulamaları. Özel Windows yazılımları, Özel mobil uygulamaları ve Özel Web yazılımları ile hizmetinizdedir.

AKILLI TASARIM

Çözümleri

2010 Yılından sonra popülaritesini arttıran responsive(esnek-duyarlı) tasarım yani her cihaza göre kendini uyarlayan tasarımlar üzerinde profesyönel uygulama danışmanlığımız ile hizmetinizdeyiz.