STARNET MİSYON & VİZYON

Misyon

StarNet Yazılım olarak aldığımız sorumlulukları, gelişmiş yazılım mimarisi kullanarak, son teknolojiye sahip ürünler tasarlayan, iş yazılımlarında ki deneyimli ekibi ile müşteri memnuniyetine dönüştürmektir.

Vizyon.

İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi çözümler geliştirmek, StarNet'i güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen yazılım markası yapmaktır.

Firmamız üretmiş olduğu güncel teknoloji yazılımları ile işletmeleri buluşturan ve firmaların alt yapısının güncel teknoloji ve Bulut Bilişim’e geçmesi faaliyetlerinde danışmanlık yaparak müşterilerinin IT Maliyetlerinin düşürülerek tasarruf sağlamalarına ve esnek bir yapıda rekabet güçlerinin arttırılmasını hedeflenmektedir.

2015 yılında YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK'ta Ar-ge projeleri yönetimine ve danışmanlığına başlayan firmamız YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ (YTTO) ile birlikte akademisyen hocalar ile birlikte sanayi ve üniversite iş birliği faaliyetlerinde bulunmaktadır.

TEKNOLOJİ

Çözümleri

En son Teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, network yazılımları ve uçtan uca teknoloji danışmanlığı ile her an müşterilerinin yanındadır.

ÖZEL YAZILIM

Çözümleri

El terminali uygulamaları, barkod basım sistemleri, depo sayım, toptan ve parakende satış sistemleri, Kurumsal web sayfası, B2B ve B2C çözümleri, E-Ticaret Uygulamaları. Özel Windows yazılımları, Özel mobil uygulamaları ve Özel Web yazılımları ile hizmetinizdedir.

AKILLI TASARIM

Çözümleri

2010 Yılından sonra popülaritesini arttıran responsive(esnek-duyarlı) tasarım yani her cihaza göre kendini uyarlayan tasarımlar üzerinde profesyönel uygulama danışmanlığımız ile hizmetinizdeyiz.